Menu okazjonalne

Opracowane graficznie menu to idealne rozwiązanie do zachęcenia gości i klientów do zapoznania się z Twoją ofertą. Dodatkowo takie menu w formie pliku pdf można również rozesłać do gości jako załącznik do oferty pobytowej (np. świątecznej lub sylwestrowej).

Pakiety pobytowe & oferty - A4

Oferta pobytu w hotelu oprawiona w interesującą grafikę i przygotowana do druku – np w formacie A4 ? Brzmi jak przeżytek ? Z jednej strony tak, ale ile razy klient przy recepcji pytał o oferty lub prosił o przesłanie ich na e-mail ? Zawsze warto mieć na taką okazję bądź to wydrukowane pakiety stojące / leżące na blacie recepcji lub plik pdf w każdej chwili gotowy do wysyłki.

Pakiety pobytowe i oferty - SPA & Beauty

Idealne rozwiązanie aby wręczyć lub wysłać klientowi ofertę zabiegową SPA Twojego obiektu. Czytelnie opracowany interesujący layout oferty z pewnością zachęci niejednego gościa profesjonalnym podejściem (prezentacją oferty i możliwości) do klienta.

Grafiki informacyjne na TV hotelowe

Potrzebujesz szybkiego sposobu na poinformowanie gości o wydarzeniu odbywającym się w twoim obiekcie ? Nic prostszego – wystarczy przygotować ofertę w formie graficznej i wyświetlić na TV gości w chwili uruchomienia go. Tak przynajmniej odbywało się to w hotelu Arłamów za pomocą Telewizji hotelowej połączonej z serwerem Ilumio – jedno kliknięcie w przeglądarce i informacja trafia do odpowiedniego gości (lub grupy gości).

Animacje promocyjne i informacyjne

Agendy świąteczne lub krótkie filmiki promujące usługi, zabiegi, aktualne atrakcje, z których mogą skorzystać Goście Twojego obiektu. TV z taką reklamą może wisieć na ścianie przy recepcji i odtwarzać w pętli kilka filmów z pamięci przenośnej.