Image Alt

Kontakt

Masz pytania ? Pisz śmiało !

Stanisław Tobolewski

Designer, grafik komputerowy, fotograf amator. Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i zarządzania w Rzeszowie. Prywatnie motocyklista i miłośnik podróży, mechanik. Fan książek oraz filmów science fiction i fantasy

UMIEJĘTNOŚCI

Przede wszystkim grafik komputerowy. Wyróżniam się wysoką motywacją i zapałem do pracy, chęcią ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności oraz wiedzy. Pracuję obowiązkowo i systematycznie, sprawdzam się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Cechuje mnie samodzielność, logiczne myślenie, zdolności manualne.

SOFTWARE

Biegle posługuję się oprogramowaniem pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, Indesign. Okazjonalnie kożystam też z Adobe Dreamweaver oraz Corel DRAW, BricsCAD. W razie potrzeby jestem w stanie szybko opanować nowe oprogramwoanie. Aktualnie próbuję opanowac tablet graficzny – niestety działa inacej niż tradycyjny ołówek.

INNE

Sprawnie poruszam sie w HTML i CSS na potrzeby tworzenia newsletterów, próbuję opanować programowanie w języku JAVA. Dość dobrze obsługuję także oprogramowanie do modelowania 3d i renderingu – 3ds max. MS Office nie jest dla mnie tematem tabu, excel przydaje sie także w pracy grafika.

DOŚWIADCZENIE

Pracowałem z licznymi klientami – począwszy od małych firm i drukarni na ogólnopolskich korporacjach oraz kompleksach hotelowych kończąc. Nie czekaj, zobacz moje CV